Endüstri ve Otomasyon

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) tüm endüstrileri değiştirecek ve yeni pazarlar açacak. Makineden makineye (M2M) iletişim, bağlı ekosistemler, insan-makine işbirliği, endüstriyel büyük veri analizi, siber güvenlik ve otomasyonun birleştirilmesi, kuruluşların yeni verimlilik ve üretkenlik düzeyleri elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Uzaktan Yönetim

Uzaktan Yönetim

| BT sistemlerine mobilden erişin

Tesislerinizdeki BT sistemlerine mobil ağ üzerinden erişin. Sabit internet bağlantısındaki kesintilerden etkilenmeyin. Uzaktan yönetim sayesinde kontrol, bakım ve onarım maliyetlerini düşürün ve uzağınızdaki varlıklarınızdan daha etkili yararlanın.

Endüstriyel Güvenlik

Endüstriyel Güvenlik

| Saldırıları önleyin

Ağdaki cihazların sayısı her gün artıyor. Ağ kullanımı şüphesiz birçok avantaj sağlıyor ancak beraberinde bilgi güvenliğini tehdit eden unsurları da getiriyor. Saldırganları engelleyen güvenlik önlemleri alınmış yönlendiriciler kullanın. Tesisinizdeki ağınızı ve BT sistemlerinizi koruyun.

Durum İzleme

Durum İzleme

| Makinelerinizin durumlarını izleyin

Tesislerinizdeki sistemleri uzaktan izlemek, makine durumunu kaydetmek, bakım aralıklarını optimize etmek ve böylece servis maliyetlerini en aza indirmek için kesintisiz, hızlı ve güvenli mobil bağlantılı 'Durum İzleme' sistemini kullanın.