Yolcu Bilgilendirme Sistemi

Yolcularınızı eğlendiren, bilgilendiren videolar oynatın. Reklamlardan gelir elde edin.

Yolcu bilgilendirme sistemlerinde dinamik bilgi ve içerik yayınlayarak yolcularınızla iletişiminizi güçlendirin. Güncel ve doğru bilgiler sunarak markanıza güvenmelerini sağlayın.

| Faydaları

  Dinamik ve gerçek zamanlı bilgi paylaşın

  Yolcularınızın araç içindeyken gerçek zamanlı bilgiye erişmesini sağlayın. Yolcularınıza planlı, güvenli ve keyifli seyahat deneyimi yaşatın. Yolcularınız; duraklara tahmini varış zamanlarını, varılacak duraktaki diğer rotalara transfer seçeneklerini, rotada kat edilmiş ve edilecek yolu, trafiğin, havanın durumunu, olası gecikmeleri ve daha fazlasını görebilsinler.

  İşletmeniz için ek gelir kanalı oluşturun

  Araçtaki ekranlardan yolcularınıza ilgi ekici, eğlenceli, bilgilendirici kısa videolar, öne çıkan haberler ile arada sırada oynatacağınız reklam videoları izletin. Aracın rotasına, tarihe, saate veya coğrafi konumuna bağlı olarak değişebilen bu reklamlardan gelir elde edinin.

  Güvenliği artırın

  Araç içi güvenlik kameralarından alınan canlı görüntülerin ekranlarda izletin. Araç içerisinde yaşanmasını istemediğiniz vandalizm, hırsızlık, saldırı gibi olayların önüne geçin.

| Özellikleri

  Kullanımı kolay içerik yönetimi

  Merkezi içerik yönetimi sistemine, oynatılacak içeriği yükleyin. Oynatma listeleri oluşturun. Rotaya, tarihe, saate, aracın konumuna göre değişen oynatılacak içeriği belirleyin.

  Hedefli reklamcılık

  Reklam veya hizmeti duyurularını izleterek gelir elde edin. Reklam verenlerin hedef kitlesine uygun içeriği oynatın. Ekran düzenlerini, reklamı ve seyahat bilgilerini bir arada gösterecek şekilde tasarlayın.

  Zengin ve dinamik içerik

  Hava durumu / Yaklaşılan durak veya aktarma noktası bilgileri / Web içeriği yerleştirme / Sosyal medya ekranları / Dinamik harita / Etkinlik takvimi / Saat / Dinamik rota bilgileri / Kayan metin / Araç-içi kamera görüntüleri / Haberler ve uyarılar / Güncel finansal bilgiler