Araçta Zengin İçerik

Yolcularınızı can sıkıntısından kurtarın

Yolcukları süresince izledikleri eğlenceli içerik sayesinde hoş bir deneyim yaşayan yolcularınız markanıza sadık kalacaktır. Her türden toplu taşıma aracı (otobüs, tren) için özel olarak tasarlanmış 'Araçta Zengin İçerik' çözümlerimizle işletmenize rekabet avantajı sağlayın.

| Faydaları

  Güncel zengin içerik

  Yolcularınız kendi akıllı cihazlarını (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar) kullanarak, en yeni filmlere, dizilere ve müziklere erişsinler. Araçlarınızda hoş zaman geçirsinler.

  Ek gelir olanağı

  Yolcularınız seçtikleri içeriği izlerken gösterilecek veya dinletilecek reklamlardan gelir elde edin.

| Özellikleri

  Hijyen

  Yolcularınız seçtikleri içeriği izlemek için kendi mobil cihazlarını ve dinlemek içinse kendi kulaklıklarını kullanacaklarından hijyen açısından tereddüt etmek zorunda kalmazlar.

  Size özel mobil uygulama

  Yolcularınız kendi mobil cihazlarından, işletmenizin belirlediği tasarıma uygun ve farklı dillerde hazırlanan etkileşimli menü yardımıyla diledikleri içeriği seçebilirler.

  Yüksek saklama kapasitesi

  Araç içerisindeki; otobüsler için NB2000 serisi, raylı araçlar içinse NB3000 serisi NetBox yönlediricide, dijital içeriğin saklandığı katı hal sabit diskinin azami kapasitesi 1 TB'dır.

  Uzaktan yönetim ve içerik güncelleme

  Araç içerisindeki; otobüsler için NB2000 serisi, raylı araçlar içinse NB3000 serisi NetBox yönlendiricileri uzaktan yönetebilir. Belirlediğiniz sıklıkta içeriği, araç duraktayken WiFi veya hareket halindeki iken GSM ağları üzerinden güncelleyebilirsiniz.

| Sistem Mimarisi