Araçta Kamera

Yolcuların ve araç görevlilerinin güvenliği için araca kameralar yerleştirin.

Telista'nın 'Araçta Kamera' çözümü ile kara ve demiryollarında, yük veya yolcu taşıyan, her türlü aracın içinde ve çevresinde olup bitenleri uzaktan izleyin. Araçlarda kullanabilmek için özel olarak tasarlanmış, endüstri standartlarına uygun, mobil yönlendiriciler, kameralar, ekranlar, kayıt cihazları ve yazılımlarımızı inceleyin.

| Faydaları

  İstenmeyen olumsuz olayların önüne geçin.

  Araç içindeki kameralardan görüntü alındığını görenler, vandalizm, hırsızlık, saldırı gibi istenmeyen olumsuz davranışlarda bulunmaktan çekinecektir. Aldığınız önlemlere rağmen yaşanacak şikayet konusu olaylarda, kayıt edilmiş veya canlı görüntülere dayalı doğru, hızlı ve etkili bir tepki verin.

  Aldatılmayın

  Yönlendiricide oluşturulan geniş depolama alanında depolanan kayıtlarınızı yönetin. Bunları periyodik olarak buluttaki veya kendi veri merkezinizdeki depolama alanlarınıza arşivleyin. İşletmenizi sigorta dolandırıcılığından, yanlış iddialardan ve çelişkili raporlardan koruyun.

  Sürüş güvenliğini denetleyin

  Araç içindeki herkesin can güvenliğini riske atacak, sürüş esnasında mobil telefon kullanmak, uykulu sürüş gibi uygunsuz sürücü davranışlarının önüne geçin.

| Özellikleri

  Endüstri standartlarına uygundur

  Karayolları araçları için kullanılan NetBox NB2000 serisi yönlendiricilerin tamamı CE (RED) uyumludur ve otomotiv tipleri 'UN ECE R10' ve 'UN ECE R118' sertifikalarına sahiptir. Demiryolları araçları için kullanılan NetBox NB3000 serisi yönlendiricilerin tamamı CE (RED) uyumludur ve raylı araç tipleri 'EN 50155' ve 'EN 45545' sertifikalarına sahiptir. Ayrıca NB300 serisi 'ITxPT' uyumludur.

  En son teknolojileri destekler

  Mobil ağ bağlantıları için LTE, UMTS ve GSM teknolojilerini, araç içinde kablosuz ağ (WiFi, WLAN) oluşturmak için ise 802.11a/b/g/n/ac teknolojilerini destekler. Coğrafi konum belirlemek (GNSS) için BeiDou, Galileo, GLONASS ve GPS/QZSS teknolojilerini destekler.

  Geniş kayıt depolama alanı

  Kaydedilen video görüntüleri, NetBox yönlendiricideki 256 GB, 512 GB veya 1 TB kapasiteli katı hal sabit disklerine (Solid-State-Disk, 'SSD') kopyalanır. Dilerseniz, araç vardığında duraktaki WiFi üzerinden yönlendiricide depolanan görüntü kayıtları, işletme merkezideki veya buluttaki arşivleme sistemine aktarabilir.

| Sistem Mimarisi