Sektörler ve Çözümler

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Yolcu taşıma sektöründe kullanılan tüm araçlar (tren, tramvay, otobüs, minibüs, midibüs ve benzerleri) yakın gelecekte internete bağlanacaktır. Telista, yolcu bilgi sistemleri, yolcular için internet erişimi, araç içi CCTV ve sensörlerden işletim verilerinin toplanması gibi uygulamaları kapsayan verimli, son derece güvenilir ve akıllı çözümler sunar.

Endüstri ve Otomasyon

Endüstri ve Otomasyon

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) tüm endüstrileri değiştirecek ve yeni pazarlar açacak. Makineden makineye (M2M) iletişim, bağlı ekosistemler, insan-makine işbirliği, endüstriyel büyük veri analizi, siber güvenlik ve otomasyonun birleştirilmesi, kuruluşların yeni verimlilik ve üretkenlik düzeyleri elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Enerji ve Doğal Kaynaklar

Günümüzde sürdürülebilirlik, kaynakların verimli kullanımı, ekosistemlerin yaşayabilirliği ve doğal ve tekrarlanabilir kapasitenin sürdürülmesi her zamankinden daha önemli. Akıllı şebekeler ve sanal enerji santralleri gibi rüzgar, güneş ve biyogaz santralleri gibi yenilenebilir kaynaklardan daha etkin yararlanmak için geliştirilen yeni teknolojilere uygun veri iletişimi çözümleri sunuyoruz.

Akıllı Şehir

Akıllı Şehir

Şehirlerin büyümesi yeni zorluklar doğuruyor. Nesnelerin interneti (IoT) ile şehirleri daha yeşil, daha güvenli ve daha verimli hale getirilebilir. Birbirlerine ağlarla bağlı cihazlar ve araçlar yardımıyla; Enerji ve su tüketimini azaltmak, sahada görevli personeli daha verimli çalıştırmak vatandaşların güvenliği ve yaşam kalitesini yükseltmek, doğal kaynak kullanımını optimize etmek mümkündür.

Lojistik

Lojistik

Filonuzdaki araçları, tesislerinizi veya dolaşımdaki ürünlerinizin akışını kontrol etmenize, izlemenize yarayan akıllı çözümler sunuyoruz. Uzağınızdaki varlıklarınızdan merkezinize gerçek zamanlı veri toplamak veya işletmenize özel entegre filo yönetimi sistemi geliştirmek için Telista'yı seçin.

Kamu Güvenliği

Kamu Güvenliği

İşletmeler bireylerin korunmasından sorumludur. Tehlikeleri önlemek için tedbirler almak zorundadır. CCTV, acil durumlarda bireyleri kurtarmak, suçu önlemek veya soruşturmaları kolaylaştırmak için kaçınılmazdır. Sahada çalışanlar için kesintisiz, güvenli ve hızlı bir mobil iletişim ortamı sağlanmalıdır.

Perakende

Perakende

Perakende sektöründeki işletmeler hızla değişen müşteri beklentilerine hızlı tepki vermek zorunda. Self-servis perakendecilik yaygınlaşıyor. 7/24 kullanılabilirlik, elektronik raf etiketleme (ESL), toplama/depolama istasyonları gibi yenilikler geleneksel süreçleri değiştirdi. Şube sayısı azalıyor. Perakendecilikte rekabetçi olabilmek için dijital dönüşüm kaçınılmaz hale geldi.