Kablosuz ağında performans arayanlar için WiNG

Zebra Technologies'in kablosuz ağ (WLAN) çözümlerinin kalbinde WiNG işletim sistemi yer almaktadır. WiNG işletim sistemi, rakipleri gibi kablosuz ağın zekâsını tek merkezde toplayıp performansı, güvenirliği, güvenliği, ölçeklenebilirliği ve yönetilebilirliği kısıtlamak yerine ağda yer alan tüm erişim ve kontrol noktalarına dağıtır ve böylece ortaya çıkan benzersiz yeteneklerle fark yaratır.

WiNG 5 işletim sistemi, WLAN mimarilerinin gelişiminde varılan en son safha olan beşinci nesil çözümler olarak anılır. Tek erişim noktalısından, binlerce erişim bileşen içeren büyüklükteki kablosuz ağ kurulumlarına kadar destekler.

Siz de Motorola Solutions WiNG işletim sistemli kablosuz ağ teknolojilerini seçin. Çalışanlarınıza ve misafirlerinize benzersiz bir WLAN deneyimi yaşatın.

Kapsamlı WLAN desteği
WiNG, 802.11a/b/g/n/ac dahil tüm WLAN protokollerini destekleyerek işletmenizin ihtiyaçlarına göre uygun maliyetli geçiş planı oluşturmanızı sağlar.

Üstün ölçeklenebilirlik
WiNG ile; tek bir konumda bulunan küçük bir WLAN ağından dünyanın dört bir köşesine erişen çoklu geniş alan ağlarına kadar istediğiniz boyutta kablosuz ağ oluşturabilirsiniz.

Üstün esneklik
Dağıtım yaptığınız altyapı ne olursa olsun, WiNG 5 hepsini akıllı hale getirir: Ayrı ayrı bağımsız erişim noktaları ve bir denetleyiciye bağlı, ancak bağımsız moda geçebilen uyarlanabilir erişim ve kontrol noktaları; şubelerdeki fiziksel kontrol noktaları, ağ işletim merkezi (NOC) veya bulut.

Dağıtılan zekanın gücü
WiNG zekayı doğrudan ağ uç noktalarına dağıtır, her erişim ve kontrol noktası iletişim içinde trafiği tanımlaması ve o anda uygun olan en verimli yola dinamik olarak yönlendirmesi için gerekli zekayla güçlendirir.

Geniş kapsamlı WLAN desteği
WiNG her iki dünyanın da en iyi seçeneğini sunar: Kablolu altyapının tek başına bir seçenek olmasına olanak tanırken, kontrol noktalarının birbirlerine veya erişim noktalarına bağlanmasını ve bunları yönetmesini sağlayarak yeni bir yönetim kolaylığı ve esnekliği sunan gerçek hiyerarşik yönetim.

Açığı olmayan güvenlik
Konu güvenlik olunca, hiçbir konudan ödün verilmemelidir. WiNG'in kapsamlı güvenlik özellikleri PCI, HIPAA ve diğer devlet ve sektör güvenlik düzenlemeleriyle uyumluluk sağlayarak ağınızı ve verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

Geniş açık ve kapalı alanlarla bağlantı
Dayanıklı bir iç mekan WLAN'a ek olarak, patentli MeshConnex™ teknolojimiz Wi-Fi ağlarının geniş açık alanlara uygulanmasını sağlar. Geniş açık kampüs ortamından tüm şehre kadar.

Güçlü ve merkezi bağımsız tedarikçi yönetimi
WiNG ile diğer üreticilerin WLAN altyapısı dahil olmak üzere WLAN bağlantınızın her yönünde tam kontrol elde edersiniz. Bu güçlü tek pencere bölmesi; otomatik altyapı dağılımı, büyüyen sorunları servis kalitenizi ve kullanıcı bağlantınızı etkilemeden tanımlamanıza ve tüm ağda merkezi ve uzaktan sorun giderme ve sorun çözümü ile birlikte sorunların çözümüne yardımcı kapsamlı analizler sağlar.