Lider üreticilerin yazılım ürünleri Telista'da...

Tek üreticinin farklı amaçlar için ürettiği farklı yazılımlarını bir araya getirmek, ideal çözüm için yeterli olmayabiliyor. Dikey uzmanlık kazanmış üreticilerin yazılımlarına deneyimimizi de ekleyerek, işletmenize özel, çözümler oluşturuyoruz. Yetkili distribütör ve yetkili satıcı unvanıyla sunduğumuz yazılım ürünlerini inceleyiniz.

 

 

3CX

3CX marka birleşik iletişim yazılımları, işinizi yaparken iletişim kurmanız gereken kişilerle gerçek zamanlı ve çevrimiçi işbirliği geliştirmenizi sağlayan iddialı yeni yetenekler sunuyor.

Devamı
QUANTIFY

Telefon sisteminiz üzerinden yapılan görüşmelerinin, bilgisayar ortamında otomatik olarak kayıt edilmesine yarayan, Windows tabanlı QUANTIFY marka ses kayıt çözümleri Telista'da...

Devamı

Laud Media'nın dijital bilgi ekranları (digital signage) sistemini ve yayınlanan içeriği yöneten, bulut tabanlı, yazılımı ile LAN/WAN ağınızda yer alan tüm medya oynatıcıları tek merkezden yönetibilirsiniz.

Devamı

AskoziaPBX

AskoziaPBX, 50'den fazla ülkede, kurulumunun ve kullanımının kolaylığı, lisans bedelinin ekonomik olması ve donanıma asgari düzeyde ihtiyaç duyması nedeniyle tercih edilen, yüzlerce faydalı özelliğe sahip bir IP tabanlı telefon santrali yazılımıdır.

Devamı
WiNG

Kablosuz ağınızda yer alan tüm erişim noktalarını yönetin. Kullanıcı deneyimini geliştirin, ağınızı güvenlik politikalarınıza uygun hale getirin.

Devamı
WiNG

Yasal sorumluluklarınızı yerine getirin. Yerel kablosuz ağınızdaki (WLAN) tüm kullanıcıları, internet erişiminizden yararlandırırken, yasal koşulları uygunluğunuzdan emin olun.

Devamı