Size özel mobil uygulamalar

İşinizin gereksinimlerine uygun mobil çözümler geliştiriyoruz. Mobil çalışma stratejinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz. İşinizi daha iyi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz mobil uygulamalarınızın geliştirilmesini Telista’nın deneyimli mühendislerine bırakın. Mobil uygulamalar tasarlamanın ve hayata geçirmenin ne derece karmaşık bir süreç olduğunu biliyoruz. Telista’nın Mobil Uygulama Geliştirme servislerinden yararlanın.

Analiz - İş süreçlerinizi analiz ediyoruz. Mobilize edilmesi gerekli iş süreçlerinizin belirlenmesine yardımcı oluyoruz, detaylı analiz çıkarıyoruz. Satış öncesinde mobil iş projenizden beklediğiniz sonuçları almanızı sağlayan satış öncesi danışmanlık servislerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Kodlama - Mobil projenizin niteliklerine en uygun, işletim sisteminden bağımsız (iOS, Android, Windows), Native veya HTML Hibrid mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Beklentilerinizin tümünü karşılayacak işlevselliği, esnekliği ve kullanıcı deneyimini sağlıyoruz. Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz uygulamaların, kullanıcılara dağıtımını ve yönetimini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim - Yapacağımız sözleşmenin niteliğine göre, arzu ederseniz, tarafımızca üretilen kaynak kodlarını, dokümantasyonu tarafınıza teslim ediyoruz. Varsa kendi kod geliştiricilerinize, sistem yöneticilerinize ve kullanıcılarınıza eğitim veriyoruz.