Kurulum - Projenizde kullanılacak gerekli tüm bileşenlerinin kurulumunu, işinizi aksatmadan ve kesinti yaşatmaksızın yaparız. Kurulumunu yaptığımız bileşenlere ilişkin tüm teknik detayları, eğitim dokümanlarını ve test sonuçlarını teslim ederiz. Teknik personelinizin kuruluma ilişkin pratik eğitimini veririz.

Adresinize kurulacak aktif (erişim noktası, anten, anahtarlayıcı, yönlendirici, modem, ağ geçidi, sunucu, santral,...) veya pasif (hat dağıtım panosu, sistem dolabı, KGK, kablolama vs.) bütün teçhizat ile yardımcı programların kurulumu, sertifikalı teknik personelimiz veya iş ortağımız tarafından yapılır. Kurulum esnasında, müşterimiz ile kurulum öncesinde mutabık kaldığımız, kabul prosedürlerine uyarız.

Kabul - Tarafınızdan aldığımız bilgiler ışığında tasarladığımız, onayınızla ve refakatinizle kurduğumuz çözümlerinin, beklentilerinizin tamamını karşılandığından emin oluruz. Varsa, iyileştirilmesi gereken alanları yine refakatinizle tespit ederiz. İyileştirmeye ihtiyaç duyulan alanların iyileştirilmesi için mümkün olan en kısa sürede eyleme geçeriz.

Eğitim - Müşterilerimize, yaptıkları yatırımlarından bekledikleri faydayı almalarını kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini arttırmak için işletmenin bilgi işlem sorumlularına, sistem bileşenlerinin çözüm içindeki rollerini, diğer sistem bileşenleriyle etkileşimini, sistemlerinin nasıl yapılandırıldığını, sistemin kesintisiz çalışması için alınması gereken tedbirleri, yaşanabilecek olası problemleri ve problem yaşanması halinde oluşan alarmlara nasıl müdahale edileceğini, rapor tasarlamayı ve rapor almayı uygulamalı olarak izah ediyoruz.

Kurulum

Teknik Eğitim