İhtiyaçlarınızı, hedeflerinizi öğrenebilmek, beklentilerinizi karşılayabilmek için gerekli sistem bileşenlerini belirleyebilmek, projenizi hayata geçirebilmek için hali hazırda kullanmakta olduğunuz sistemlerin ve alt yapınızın uygunluğunu tespit edebilmek amacıyla sizi adresinizde ziyaret ediyoruz.

Keşif - Projenizin, beklentilerinizi sağlayacağından emin olabilmeniz için, ilgili adreslerinizi ziyaret edip, sistem bileşenlerinin kurulacağı yerlerde projenizden beklenen yetenekleri, kapasiteleri, hali hazırda kullanmakta olduğunuz mevcut bileşenlerin yetenek ve kapasitelerini yerinde tespit ederiz. Örneğin WiFi kapsama alanı içerisine almayı planladığınız binanızda, kablosuz ağ bağlantısından yararlanacak cihaz sayısı ile tiplerini (kameralar, bilgisayar, akıllı mobil cihazlar, yazıcılar ve benzeri), beklediğiniz asgari veri iletişim hızlarını, oluşturulacak ağ tipini (mesh, hot-spot vs.) öğreniriz. WiFi kapsama alanı oluşturulacak alanlarda ölçümler yapıp, kaç adet ve ne tür bileşenler (erişim noktası, anten, kablo, güç ünitesi, montaj malzemeleri vs.) kullanılması gerektiğini tespit ederiz.

Tasarım (Kapsam, Kapasite, Güvenlik, Yedekli Çalışma) - Tarafınızla mutabık kaldığımız teknoloji, yetenek ve kapasiteleri sağlayan seçenekli tasarımlar ve teklifler oluştururuz. Örneğin, WiFi projeniz için; İhtiyaç duyduğunuz alanların kapsandığı, azami hızı ve menzili sağlamak için gerekli tüm bileşenlerin kullanıldığı, işletmenizin güvenlik politikalarına uygun ve kesintisiz kablosuz iletişim için yedekli çalışma tedbirlerinin alındığı bir kablosuz ağ/transmisyon tasarımı yaparız.