Satış noktalarınızda markanızın sunumunu güçlendiren dijital iletişim çözümleri geliştiriyoruz. Vermek istediğiniz mesajlarınıza ve hedeflerinize uygun, özgün görsel içerik üretebilen profesyonel tasarımcılar ve ajanslarla birlikte çalışıyoruz. Alanında lider üreticilerin yüksek kaliteli donanım ve yazılım çözümlerine kendi profesyonel hizmetlerimizi ekliyoruz.

Şablon Tasarım Kullanımı - Mevcut tasarım şablonlarından beğendikleriniz üzerinde projenizin öz niteliklerine uygun ufak düzenlemeler yaparız. Stok kataloglarından seçtiğiniz görselleri belirlediğiniz şablonlara uyarlarız.

Özgün Tasarım Üretimi - İç veya dış mekânlarda, stüdyoda profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yaparız. Profesyonel yazılımları kullanarak topladığımız görselleri tasarım kavramına uygun şekilde manipüle ederiz.

Kurulum - Ekranları, mekânlarınızda belirlediğiniz noktalara kurarız. Dilerseniz kurulum yapılacak noktalarda, montaj aksesuarlarını, enerji/ağ kablolarını, mimari tasarım standartlarınıza uyacak şekilde, hazırlarız.

Eğitim ve Destek - Ekranlarda görüntülenen içeriği dilediğiniz zaman değiştirmenize olanak sağlayan içerik yönetim sisteminin kullanımına ilişkin eğitim veririz. İçerik yönetimi sistemi için desteğe ihtiyaç duyarsanız uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Garanti - Tüm donanım ürünleri iki yıl süreyle, sadece üretim, sevkiyat ve montaj hatalarına karşı garantilidir. Garanti kapsamındaki ürünlerin onarımı veya yenisi ile değişimi ücretsizdir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlerin onarımı için doğan maliyet teklif edilir. Onarılması gereken ürünlerin adresimize sevk edilmesi ve onarılan ürünlerin müşteri adresine sevkiyatı ile ilgili nakliye masraflarından müşterilerimiz sorumludur.

Şablon Örnekleri

ds_qsr_template_7_w472
business_3_w472
hospital_1_w472
ds_qsr_template_1_w472
ds_qsr_template_2_w472
ds_qsr_template_3_w472
ds_qsr_template_4_w472
ds_qsr_template_6_w472
retail_2_w472