Bilgi ve iletişim teknolojileri iç yaptığınız alt yapı yatırımlarınızdan beklediğiniz faydaları en kısa sürede alabilmeniz için Telista’nın teknik ekibinin deneyimlerinden ve araçlarından yararlanın. Hali hazırda kullanmakta olduğunuz alt yapınızı yenilemeyi, geliştirmeyi veya yeni bir sistem oluşturmayı planlıyorsanız, projenizi Telista’ya bildirin. Planlamadan tasarıma, kurulumdan yönetimi varıncaya dek tüm ihtiyaçlarınızı tek kaynaktan sağlayın.

Uzmanlık ve beceri – Telista’nın destek servisleri; kendi alanında üretim yapan küresel ölçekte lider markaların sertifika programlarını başarıyla tamamlamış teknik uzmanları tarafından verilir. Projelerinizde, sektörünüzde dikey uzmanlık ve deneyim geliştirmiş ekiplerimiz görev alır.

Tüm aşamalarda profesyonel destek – Keşiften tasarıma, kurulumdan eğitime projenizin tüm safhalarında sizinle birlikte çalışırız. İsterseniz projenizi teslim etmekle kalmayıp, kullandığınız süre boyunca sistemlerinizin bakım, onarım, yönetim ve problem giderme süreçlerinde de görev alırız.

Benzersiz proje yönetimi ve hayata geçirme – Projenizi hayata geçirmek için kullanılacak donanım, yazılım ve ilgili diğer bilgi teknolojileri ile bu bileşenlerin birbirleriyle ilişkileri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. Projeniz hayata geçirilirken iş gücünüzden mümkün olan en az seviyede yararlanacaktır.

İddialıyız - Portföyümüzde yer alan profesyonel tüm ürünlerinin yanı sıra, çözüm tasarımı ve hayata geçirme uygulamalarında uzmanlığını kanıtlamış deneyimli teknik personelimizin katkısıyla, bilgi teknolojileri ve iletişim projelerinizde %100 başarı taahhüt ediyoruz. En ekonomik bütçeyle en fazla faydayı sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz

Keşif ve Onarım
Projenizden beklenen faydaların sağlanabileceğinden emin olun.
Kurulum ve Eğitim
Çözüm bileşenlerinin kurulumunu ve eğitimini sağlıyoruz.
Teknik Destek
Yatırımınızdan beklediğiniz faydaları alabildiğinizden emin olun.
Onarım ve Garanti
Sahip olduğunuz ürünlerin üreticilerinin garantileri ve onarım servislerimiz...
Mobil Uygulam Geliştirme
Size özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
Digital Signage Teknik Destek Servisleri
Konsept oluşturmadan, içerik tasarlamaya varan destek hizmetleri...