İşletmeniz için hangisi önemlidir?

 • Müşterilerinizle sürekli bağlantılı olmak mı?
 • Maliyetlerinizi düşürmek mi?
 • Karşılaştığınız problemleri hızlı çözmek mi?
 • Bilişim teknolojileri için yaptığınız yatırımınızın geri dönüşünü sağlamak mı?

Tüm bu beklentilerinizi karşılayacak projelerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Siz de projelerinizi hayata geçirin.

Sizinle uzun dönemli, güçlü ilişkiler kurmaya ve iletişim teknolojilerine duyduğunuz ihtiyaçlarınızın bütününü tek noktan karşılayabilecek güvenilir bir tedarikçiniz olmaya çalışıyoruz.

Güvenebileceğiniz bir danışman olarak, daha iyi ve verimli çalışabilmenizi sağlayacak, yeni nesil iletişim çözümlerini hayatınıza kazandırmanıza yardımcı oluyoruz. İş yapış biçiminizi değiştirmenizi sağlıyoruz.

2004'ten günümüze, ülkemizdeki 2000'den fazla işletmenin, ses, video ve veri iletişimi projelerini başarıyla teslim ederek güçlü bir itibar elde ettik. Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin sayısı her geçen gün artıyor.

En ileri teknolojilerin yardımıyla müşterilerimizin sabit ve mobil ağlarındaki ses iletişimlerini birleştirmesine yardımcı oluyoruz. Süreçlerinizi iyileştiren, maliyetlerinizi düşüren ve şirketinize rekabet avantajı sağlayan çözümler sunuyoruz. İşinizi daha iyi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Üstlendiğimiz projelerde, ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi en hızlı şekilde analiz edebilen, en doğru ve en ekonomik çözümü, en hızlı şekilde sunabilen bilgili ve deneyimli teknik uzmanlar ile çalışıyoruz. Proje yönetiminden, danışmanlığa, lojistik destekten kuruluma, eğitimden desteğe varıncaya kadar projenizin tüm aşamalarında güvenilir yardımcınız oluyoruz.

Çoğu zaman tek üreticinin farklı amaçlar için ürettiği farklı ürünleri bir araya getirmek en uygun çözümü sunabilmek için yeterli olmayabiliyor. Bu nedenle, her biri kendi alanında dikey uzmanlık geliştirmiş, lider üreticilerin ürünlerine, bilgimizi ve deneyimimizi de ekleyerek, ihtiyaçlarınıza özel, çözümler oluşturuyoruz.

 • Telista'nın sunduğu en ileri iletişim teknolojileriyle tanışın.
 • Projenizi, uzman ekibimizle paylaşın.
 • En uygun teklifi alacağınızdan emin olun.

Bilgi işlem uzmanları Telista ile çalışmayı tercih ediyor.

Ağ ve iletişim teknolojileri konusunda dikey uzmanlık geliştirdik. 2014’te onuncu yılını kutluyoruz. Kurucumuz ve yöneticilerimizin sektördeki deneyimleri yirmi yıldan fazladır. Türkiye’nin büyük ölçekli lider işletmeleri çözümlerimizi tercih ediyor.

Müşterilerimizle uzun dönemli ilişkiler geliştiriyoruz. Müşterilerimize sadece ihtiyaç duydukları ürünü sağlamakla kalmayıp, projeleri için stratejik bir çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

Sunduğumuz çözümler, müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştirirken yaratıcı fikirlerin hayata geçmesine olanak tanıyor. Her müşterimiz için ihtiyaçlarına, beklentilerine ve hedeflerine uygun çözümler ve teklifler oluşturuyoruz.

 • İş gücümüzün %50’sini müşterilerimizin projelerini yönetmek ve satış sonrası destek sağlamak için kullanıyoruz.
 • Türkiye’nin birleşik iletişim konusundaki en deneyimli kadrosu ile çalışıyoruz.
 • Türkiye’nin her yerinde parça dâhil 7/24 yerinde destek seviyesine varan satış sonrası destek servisleri veriyoruz.
 • Her biri kendi alanında lider üreticilerin en ileri teknoloji çözümlerini sunuyoruz.

 

Telista'yı tercih edin.


Neden Telista?
Siz de Telista'yı tercih edin.
Tarihçe
2004'te kurulduk.
Misyon
Vizyon
Misyon - Vizyon - Hedefler
Kalite
Kalite politikamız.
Çözüm Ortakları
Çözüm ortaklarımız