WLAN

Fabrikanızda, tatil köyünüzde, okulunuzda, yerleşkenizde, binanızda, ofisinizde, otelinizde, deponuzda, mağazanızda, hastanenizde, marinanızda… Kablosuz ağınızdaki mobil kullanıcılarınıza mükemmel bir kablosuz bağlantı deneyimi yaşatmak için Telista’nın kablosuz ağ çözümlerini tercih edin. Telista’nın deneyim teknik uzmanlarının yapılandıracağı, kapalı veya açık alanlardaki, kablosuz ağ çözümleri yardımıyla tüm mobil cihazlarınızdan, iş uygulamalarınızdan kesintisiz, kayıpsız, yüksek hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanın. İnternete erişin, noktadan noktaya ses/veri/video aktarın.

Kapalı alanda - Binanızda kablosuz ağ oluşturun. İş makinalarınızın ve çalışanlarınızın konumlarını gerçek zamanlı izleyin. Müşterilerinizin, çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın, kendi mobil cihazlarını kullanarak kablosuz ağınıza, bilgi teknolojileri politikalarınıza uygun, kolay ve güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlayın.

Açık alanda - İşletmenize ait kampüste veya farklı adreslerdeki binalarınız arasında yüksek hızlı ve ekonomik ağ bağlantısı oluşturmak ve tüm noktalardan internete yüksek hızda erişim sağlamak için kablosuz ağ teknolojileri kullanın. Binalarınız arasında kablo çektirmeye veya devre kiralamaya gerek kalmasın.

Araçta - Yolcularınız, akıllı mobil cihazlarını (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar) kullanarak kapalı devreye bilgi/eğlence sisteminizde yayınladığınız içeriği izlesinler. İsterseniz ücretsiz veya ücretini ödeyerek internete erişebilsinler. Çalışanlarınız, araç içinde, mobil cihazlarını kullanabilsinler.

WiFi HotSpot - Otelde, tatil köyünde, hastanede, okulda, üniversitede, restoranda, barda, kafeteryada, konaklama tesislerinde, yurtta, misafirhanede… Misafirlerinize kablosuz internet erişimi sağlayın. İnternete erişebilmeleri için misafirinize özel kullanıcı hesabı oluşturun. İsterseniz erişim hizmetinizi faturalandırın.

Tüm modeller hakkında, üreticinin internet sitesinden (İngilizce), detaylı bilgi almak için lütfen www.zebra.com adresini ziyaret ediniz.

ZEBRA TECHNOLOGIES

WLAN her yerde...

Araçta WLAN
Araçlarınızda WLAN...
Açık havada WLAN
Yerleşkenizdeki açık alanlarda WLAN...
Bina içinde WLAN
Binanızın kapalı alanlarında WLAN...