İş yerinde video konferans

Görüntülü görüşme artık lüks değil iletişimin vaz geçilmez bir parçası haline geldi. Hiç kimse sadece 30 dakikalık bir toplantı için gününün büyük bölümünü yoğun trafikte harcamak istemiyor. Birçok işletmenin insan kaynakları bölümü açık pozisyonlara başvuran adaylarla ilk görüşmelerini video görüşme ile yapıyor. Birebir video görüşme, video konferans görüşme, doküman paylaşımı gibi uygulamalar sayesinde toplantılar için para ve zaman kaybetmeye gerek kalmıyor. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman video görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Bir düşünün...

  • Doktorlar hastalarının tetkiklerini sadece elektronik olarak incelemekle kalmaz, hastalarıyla yüz yüze de görüşebilir. Veya konsültasyon için birden fazla meslektaşı ile vaka üzerinde karşılıklı görüşebilirler.
  • Acil müdahale ekipleri olay yerinden olay anında aldıkları video görüntülerini komuta merkezine gönderebilir.
  • Müşteri ziyaretindeki satış yöneticisi, video konferans alt yapısı olmayan müşterisini ve ofisten teknik uzmanlarını, kendi cep telefonunu kullanarak, video konferans yardımıyla bir araya getirip, müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunarak rekabette avantajı sağlar.

 

Video konferans hakkında, üreticinin internet sitesinden (İngilizce), detaylı bilgi almak için lütfen www.lifesize.com adresini ziyaret ediniz.