Slide background
+
Mobil Telefon Denetimi

Saha personelinin
mobil telefon görüşmelerine
denetim getirin.

İnceleyin

Slide background
+

Birleşik İletişim

Sahada çalışanlar için
mobil destekli
birleşik iletişim çözümleri...

İnceleyin

Saha operasyonlarınızın verimini artırın

Saha Ekipleri
Satış fırsatlarını kaçırmayın. Rakiplerinizden daha hızlı davranın. Sahada görevli ekiplerinizin etkinliğini artırın. Gününün büyük bölümünde sahada çalışanların, işlerini yapmak için kullandıkları tüm iş (CRM, ERP, vb) uygulamalarına, hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlayın.

Yöneticiler
İşleri merkezden yönetin. Çalışanları uzaktan görevlendirin. Maliyetlerinizi düşürün. Çalışanlarınızın birbirleriyle ve işletmenizden dışından kişilerle daha hızlı ve etkili iletişim kurmasına olanak tanıyın. Gününün bir kısmında veya bütünde ofis dışında çalışan, sahada pazarlama, satış, servis veya dağıtım işleri yapan ekiplerinizi uzaktan yönetin.

Sektörler
Lojistik, danışmanlık, inşaat, enerji, telekomünikasyon, hızlı tüketim, dayanaklı tüketim, tarım, ilaç, sağlık, gibi işlerin önemli bir bölümünün ofis dışında yapıldığı sektörler için Mobil Ekip Yönetimi kaçınılmazdır.

Sahada görevli çalışanlarınızın mobil telefon kullanımını yönetin.

Sahada çalışanların işini kolaylaştıran mobil destekli birleşik iletişim...

Dilediğiniz zaman, internet erişimine sahip her hangi bir cihazdan, alışık olduğunuz Office araçlarını (Word, Excel, Outlook, Powerpoint vb.) çevrimiçi kullanabilirsiniz.

Birlikte başarabilmeleri için insanları birbirine bağlar. Skype for Business (SfB) bulut tabanlı bir iletişim platformudur.