İşiniz, her gün gittiğiniz yer değil, yaptıklarınızdır.

Herkesin her zaman her istediği yerden çalışmasına olanak tanıyan mobil işgücünüzü oluşturun. Son yıllarda, ses ve veri iletişiminin bütünleşmesi, mobil iletişim cihazlarının yaygınlaşması ve işletmelere somut kazanç getirmesi, mobil çalışma yöneliminin hızla artmasına neden oldu. Mobil işgücü işletmelerin bilgi işlem yatırımlarına yön verir hale geldi.

Siz de çalışanlarınıza, nerede olurlarsa olsunlar, birbirleriyle sürekli iletişim kurabildikleri esnek bir çalışma ortamı sağlayın. Mobil işgücünüz, hareket halindeyken de sürekli erişilebilir olsun, elektronik posta alıp gönderebilsinler, iş yaparken kullandıkları tüm kaynaklara erişebilsinler böylece karar alma, bilgi üretme ve yanıt verme süreçlerinizi iyileştirin. Etkin mobil işgücü, işletme çalışanlarınızın kullanılabilirliğini geliştirir, etkin iş birliği sağlamanın önündeki engelleri kaldırır, potansiyel ve mevcut müşterilerinizle, iş ortaklarınıza ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirir.

Üretkenliği ve işbirliğini geliştirin - İşinizi yaparken kullandığınız iş uygulamalarını, bilgiyi ve servisleri mobil işgücünüze güvenli ve kesintisiz ulaştırın.

Mobil işgücünüzü daha iyi yönetin, maliyetleri denetleyin - Çalışanlarınızın, bulundukları yeri, meşguliyet durumlarını, takip ettikleri işlerdeki son durumları, toplantı tarihlerini saatlerini -gerçek zamanlı- görerek iletişime geçin. Çalışanlarınızın işlerinin yaparken gerektidiği kadar kaynak kullandırdığınızdan emin olun.

Tek mobil cihazda toplayın - Her türden (ses/video/e-posta/faks/anlık mesaj/durum bilgisi/doküman paylaşımı) iletişimi ve bilgi sistemlerinizin (CRM, ERP gibi iş uygulamalarınız) kullanımını tek bir mobil cihazda (akıllı telefon veya tablet) bütünleştirin.

Sabit ve mobil iletişimi birleştirin - Sabit telefon sisteminizle mobil telefon servisleriyle bütünleştirin. Maliyetlerinizi düşürün.

Kurumsal Mobilite birçok işletmenin, maliyetleri azaltması, verimliliği artırması ve işletmeye rekabet avantajı sağlaması nedeniyle yaratıcı iletişim stratejilerinin merkezinde yer alıyor. Siz de işletme kültürünüze, stratejilerinize ve hedeflerinize uygun “Kurumsal Mobilite” çözümlerini Telista’da bulabilirsiniz.  Telista, işletmenizin iletişim maliyetlerinizi düşüren, işletmenize dinamizm, yaratıcılık ve işlevsel etkinlik kazandıran Kurumsal Mobilite çözümleri üretir.


İşinize özel mobil uygulamalar kullanın.
Size özel mobil iş uygulamaları geliştiriyoruz.
Mobil çalışanlarınıza erişimi kolaylaştırın.
Sabit-Mobil Yakınsaması teknolojilerini kulanın.
Mobil işgücünüzü etkinleştirin.
Birleşik İletişim çözümleri kullanın.
Bulut bilişimden yararlanın.
Dilediğiniz yerden dilediğiniz cihazla dilediğiniz zaman çalışın.