Medya Oynatıcılar

İçerik Yönetim Sistemi

Signage Ekranları

Hedef kitlenize ulaşın

“Digital Signage” uygulamaları, işletmelerin vermek istedikleri bilgileri/mesajları/duyuruları hedefledikleri dinleyicilere ulaştırmak için kullandıkları çok etkili bir iletişim yöntemidir. Bir işletmede yönetimin çalışanlara/müşterilere, okul idaresinin öğrencilerine/öğretmenlerine/velilere, hastane yönetiminin hastalara/sağlık çalışanlarına/hasta yakınlarına duyurmak istediği bilgileri, fırsatları, uyarıları duyurmak için kullanılabilir. Yayınlanan içerik, hedeflenen izleyici kitlesine ve işletmenin ihtiyaçlarına göre dinamik olarak değişebilir. “Digital Signage” çözümleri ile vermek istediğiniz mesajın işletmenizdeki mekânlarda bulunan hedef izleyici kitlesine gerçek zamanlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İş hedeflerinize, bütçenize ve iş yerinizin mimari koşullarını dikkate alarak size uygun “Digital Signage” çözümünü oluşturuyoruz. İçerik yayınlanacak ekranları ve aksesuarlarını, içerik oynatıcıları, içerik oluşturma yazılımlarını işletmenize kuruyor, projenizde gerek duyuluyorsa işletmenizdeki mevcut diğer sistemlere bütünleştiriyoruz, kullanıcı ve sistem yöneticisi eğitimlerini veriyoruz. Arzu ederseniz; yayınlanacak metin, ses, video, hareketli veya hareketsiz resimlerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz.

Markanızın mesajını binlerce ekrandan görüntülenmesini sağlayın, sistemi tek bir merkezden yönetin. Müşterilerinizi; markanız, ürünleriniz, servisleriniz ve teklifleriniz hakkında içeriği tek merkezden gerçek zamanlı değiştirerek bilgilendirin. Müşterileriniz seçtikleri ürünleriniz, servisleriniz ve teklifleriniz hakkında bilgiye dokunmatik ekranlardan ulaşsınlar. İş yerinizin duvarlarındaki dijital ekranlarda görüntülenen içeriği tasarlamak ve yayınlamak için daha az para ve zaman harcayın.

Neden Telista'yı seçmelisiniz?

Telista’dan sadece dijital bilgi ekranlarını, oynatıcıları ve yazılımları satın almazsınız. Projenizin amacında ulaşmasına yardımcı olacak uzmanlığı, yaratıcı fikirleri, profesyonel destek servislerimizden de yararlanırsınız. TelistaDS’i rakiplerinden ayıran özellerine göz atın.

7/24 Destek – Sistem bileşenleri sadece kurmakla kalmaz, ekranlarınızın kesintisiz çalışmasını sağlamak için haftanın 7 gün 24 saat yerinde ve uzaktan destek hizmetleri sunarız.

Ücretsiz Deneme – Projenize uygun tasarladığımız çözümün kazandıracağı faydaları görebilmenize, ölçebilmenize yardımcı olmak için satın almadan önce ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bulut Tabanlı – İçerik yönetimi yazılımı bulut tabanlıdır. İnternet üzerinden sunucusu ile bağlantılı medya oynatıcıların yönetimini tek merkezden yapın.

Kullanımı Kolay – Medya oynatıcıların kurulumu son derece kolaydır. İçerik yönetimi yazılımı oldukça basittir.

Ekonomik – Rakiplerinden farklı olarak sistemde yer alan medya oynatıcılar Android işletim tabanlı olduğundan, Windows işletim sistemli bir medya oynatıcıya göre çok daha ekonomiktir.

Tasarım – Mevcut görsel şablonlarından beğendikleriniz üzerinde projenizin öz niteliklerine uygun düzenlemeler yaparız. Stok kataloglarından veya iç/dış mekânlarda, profesyonel çekimler ile elde ettiğiniz özgün görsellerden seçtiklerinizi yayınlanacak hale getiririz.

Ulaşım

Terminallerde yön bulma ve bekleme alanlarında tarife duyuruları yardımıyla yolcuların doğru zamanda doğru yerde bulunmaları sağlanır. Anlık tarife değişiklikleri ve diğer duyurular yolculara çok hızlı şekilde bildirilir.

Spor ve Eğlence

Stadyum, hipodrom, açık veya kapalı spor salonları, yüzme havuzları gibi spor tesislerinde, kulüp, disko, bar, tiyatro ve sinema gibi eğlence yerlerindeki bekleme alanlarındaki ekranlardan yararlanarak kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Yeme - İçme

Satışa sunduğunuz ürün görsellerinin ve fiyatlarının yer aldığı dijital menü ekranları, daha kısa zamanda daha çok sipariş almanızı sağlar. Müşterilerin kasa başında, sipariş vermek için, geçirdiği süre kısalır.

Perakende

Mesajınızı hedeflediğiniz kitleye dijital bilgi ekranları ile ulaştırın. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru mesajı, doğru kişiye verdiğinizden emin olun.

Sağlık

Tesislerinizdeki hastalarınızı, ziyaretçileri bilgilendirin. Etkinliklerden haberdar edin. Ekranlarınızda reklam vermek isteyen markalardan ek gelir elde edin.

Eğitim

Yerleşkenizdeki öğrencilere, çalışanlarınıza duyurular yapın. Kapalı devre sistemden canlı veya kayıttan video yayını yapın.