Telista'dan profesyonel Bulut Bilişim çözümleri...

Bulut Bilişim (İngilizce "Cloud Computing") veya işlevsel anlamıyla çevrimiçi bilgi/içerik/uygulama dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel addır. Bulut bilişim bu yönüyle bir ürün değil, servistir. Telista, Bulut Bilişim alanında lider servis sağlayıcılarının, Lifesize Cloud, Skype for Business ve Office 365 gibi, Türkiye yetkili iş ortağı olarak faaliyet gösterir.

Dilediğiniz zaman, internet erişimine sahip her hangi bir cihazdan, alışık olduğunuz Office araçlarını (Word, Excel, Outlook, Powerpoint vb.) çevrimiçi kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için yukarıdaki görseli tıklayın veya +902165458157 numaralı telefondan Telista'yı arayın.

Çalışanlarınızı, tedarikçilerinizi, iş ortaklarınızı, müşterilerinizi sadece bit tıklamayla, hızlı ve güvenli bir şekilde video konferansta toplayın. Kullanımı kolay kullanıcı dostu ara yüzü, ekran paylaşımı, takvim bütünleşmesi, anlık ileti ve otomatik arama yetenekleri Lifesize Cloud’ı rakiplerinden ayırıyor.

Birlikte başarabilmeleri için insanları birbirine bağlar. Skype for Business (SfB) bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Bireysel kullanımına alışık olduğunuz Skype'ın işletmelerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş profesyonel biçimidir.