Mobil Ekip Yönetimi

Müşterilerinize daha yakın olun. Müşterilerinizi daha sık ziyaret edin. Satış fırsatlarını kaçırmayın. Rakiplerinizden daha hızlı davranın. Sahada görevli ekiplerinizin etkinliğini artırın. İşleri merkezden yönetin. Çalışanları uzaktan görevlendirin.

İncele

Sabit-Mobil Yakınsaması

Sabit telefonlarınızı mobil ağlarla bütünleştirin. Çalışanlarınıza, sabit veya mobil, tek numaradan erişilsin. DECT yatırımı yapmaksızın, cep telefonunuzla, sabite gelen çağrıları cebinizden yanıtlayın.

İncele

Araçta WLAN

Polis, itfaiye, ambulans, zabıta araçlarında, takside, minibüste, otobüste, kamyonda, tırda, trende, teknede, gemide,... her türden araçta WiFi kapsamı oluşturun. Çalışanlarınıza, yolcularınıza kablosuz ağ ve mobil internet deneyimi yaşatın.

İncele

Birleşik İletişim

Müşterilerinizle, tedarikçilerinizle, iş ortaklarınızla, arkadaşlarınızla, paydaşlarınızla, gerçek zamanlı ve çevrimiçi işbirliği geliştirin. Anlık ileti, durum bilgisi, video/ses/web konferans, masa üstü paylaşımı, ortak beyaz tahta gibi yüzlerce yeni özellik...

İncele

Bina içinde WLAN

Akıllı mobil cihazlar (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar) yaygınlaşıyor. İşletmeler WLAN yatırımları yapıyor. Siz de binanızda (indoor) WiFi kapsama alanı oluşturun.

İncele

Açık havada WLAN

İşletmenize ait aynı yerleşkedeki veya farklı adreslerdeki binalarınız arasında yüksek hızlı, güvenli ve ekonomik ağ bağlantısı oluşturmak, açık alanlardan internete yüksek hızda erişmek için kablosuz ağ teknolojileri kullanın.

İncele